Odstranění tetování

Zbavte se starého nebo nepovedeného tetování

Permanentní make-up je velmi žádanou a rozšířenou službou. 

Techniky a postupy, ale také zapravované pigmenty, se neustále vyvíjí a jdou kupředu. Já sama se neustále vzdělávám, aby má práce byla co nejbezpečnější a výsledky co nejpřirozenější. Zkrátka aby mé zákaznice byly ve správných rukou. 

Bohužel i v dnešní době se velmi často setkávám s velmi nekvalitně odvedenou prací. 

Jedná se o tetování, které je zapraveno velmi hluboko, vidím špatně zvolené pigmenty, které jdou časem do modrých nebo zelených odstínů, či naopak velmi červené obočí. 

Častým případem jsou také klientky, jejichž obočí je vytetováno každé jinak, rty jsou daleko za hranicí přirozených rtů, atp… 

Pokud jste i vy nespokojená se svým tetováním, nesedí vám tvar, či barva, nebo vaše staré tetování nechce odejít a mění barvy, obraťte se na mne.

Ráda váš permanentní make-up zkonzultuji, podívám se na to a poradím vám nejlepší postup a metodu, jak se starého PMU zbavit. 

Jak se dá odstranit starý permanentní make-up?

Nabízím všechny dostupné metody odstraňování starého PMU. Každá je založena na jiném principu a je vhodné tyto metody mezi sebou vzájemně kombinovat pro co nejrychlejší a nejlepší odstranění nechtěného tetování. Všechny způsoby jsou při správném provedení naprosto bezpečné a šetrné k vaší pokožce.

Laser

Nejrychlejší a ve většině případů také nejefektivnější metoda jak se zbavit nechtěného PMU je pomoci laseru, který starý pigment rozbije na maličké částečky, které tělo následně samovolně odplaví z těla ven. Zákrok je rychlý a bezbolestný.

Osmóza

Tato metoda spočívá na fyzikálním procesu, při kterém k odstranění používám velmi šetrný a bezpečný solný roztok. 

Roztok se zapracovává do kůže stejně jako pigmenty během tetování, ošetření je rychlé a bezbolestné, můžete pociťovat jen lehké štípání.

Chemické odstranění

Pro velmi výrazné tetování nebo pro hrubší a mastnější pleť se více hodí odstranění pomoci kyselinového roztoku. Tento roztok opět pomáhá vytahovat uložený pigment z podkoží a odstraňovat jej pryč z těla. 

Odstranění permanentního make-upu

1500
  • Konzultace
  • Odstranění
  • Letáček s instrukcemi k péči
  • Krém na péči po