Permanentní make-up očních linek

Nechte vaše oči krásně vyniknout.

Permanentní
make-up linek

od 3000
  • Konzultace
  • Aplikace
  • korekce od 500 Kč
  • Při proceduře je důležité, aby byla klientka v psychické pohodě, tedy odpočatá, najezená, napitá
  • Je vhodné se den předem vyhnout konzumaci alkoholu, v den aplikace nekouřit, nepít kofein a vyhnout se lékům proti bolesti – vše ze zmíněných věcí způsobuje vyšší krvácivost a horší usazování pigmentu během procedury.
  • Na ošetření se klientka dostaví s odlíčenýma očima.

Vždy začínám úvodní konzultací, kdy s klientkou proberu její představu o tvaru, šířce a výsledném efektu. Navrhnu možné řešení s ohledem na její přirozený tvar očí, typ a stav pleti. Oční linky si vyměřím a předkreslím. Vždy beru v potaz rysy tváře tak, aby výsledek co nejvíce lichotil vzhledu zákaznice. Po odsouhlasení tvaru a pigmentu začínám tetovat. 

! V případě, že klientka vyžaduje nepřirozený tvar, či takový, který není v souladu s celkovým vzhledem tváře, vyhrazuji si právo službu neposkytnout. 

Celá aplikace včetně nákresu trvá cca 2 hodiny. 

Permanentní make-up očních linek je specifický tím, že se jedná o tetování na nejtenčí kůži na obličeji, proto je třeba tetovat velmi jemně. Každý klient má však pleť jinak citlivou a jinak vysoký práh bolesti. Pokud je pro zákaznici zákrok nepříjemný, aplikuji znecitlivující krém, který ošetřovanou oblast znecitliví a klientka cítí pouze mírný tlak. 

Péče o tetované linky je velmi jednoduchá, oblast totiž není třeba nijak promazávat. Je pouze nutné udržovat oči v suchu a čistotě, vyhnout se po dobu hojení jejich líčení a používání řasenky. 

Tetování očních linek

Pro jakou metodu se rozhodnout?

I takto krásně můžou vypadat vaše oči