Permanentní make-up očních linek

Nechte vaše oči krásně vyniknout.

Ráda byste měla výrazný pohled a toužíte po tom, aby vaše oči zářily, avšak nechcete se každé ráno trápit s líčením očních linek? Ať už nosíte brýle, máte alergii na líčidla, nemáte při líčení pevnou ruku nebo prostě jen nedokážete obě oči namalovat stejně a líčení vás nebaví a zdržuje – pak právě pro vás je permanentní make-up linek dokonalým řešením!

Díky vpravování speciálního pigmentu do kůže pomoci tetovacího strojku přímo určeného na mikropigmentaci, dokáži vaše oči zvýraznit, dodat vašemu pohledu hloubku a dokonce poupravit tvar tak, aby lépe korespondoval s ostatními rysy vaší tváře. 

Tetování linek je dnes velmi běžnou a žádanou procedurou, s níž lze docílit jak jemného zvýraznění pomoci tenké linky v řasové linii, tak i výraznějšího efektu a plně tak nahradit běžné líčení. 

Nabízím také velmi žádané stínované linky, které jsou tetovány do ztracena a působí jemnějším dojmem, než linka klasická.

Permanentní
make-up linek

od 3000
  • Konzultace
  • Aplikace
  • korekce od 500 Kč
  • Při proceduře je důležité, abyste přišla odpočatá, najedená a napitá
  • Je vhodné se den předem vyhnout konzumaci alkoholu, v den aplikace nekouřit, nepít kofein a vyhnout se lékům proti bolesti – vše ze zmíněných věcí způsobuje vyšší krvácivost a horší usazování pigmentu během procedury.
  • Na ošetření se prosím dostavte s odlíčenýma očima.

Vždy začínám úvodní konzultací, kdy společně probereme vaši představu o tvaru, šířce a výsledném efektu linek. Navrhnu možné řešení s ohledem na váš přirozený tvar očí, typ a stav pleti. Oční linky si vyměřím a předkreslím. Vždy beru v potaz rysy tváře tak, aby výsledek co nejvíce lichotil vašemu vzhledu. Po odsouhlasení tvaru začínám tetovat. 

! V případě, že klientka vyžaduje nepřirozený tvar, či takový, který není v souladu s celkovým vzhledem tváře, vyhrazuji si právo službu neposkytnout. 

Celá aplikace včetně nákresu trvá cca 2 hodiny. 

Permanentní make-up očních linek je specifický tím, že se jedná o tetování na nejtenčí kůži na obličeji, proto je třeba tetovat velmi jemně. Pro většinu klientek tedy zákrok bolestivý není.

Každý klient má však pleť jinak citlivou a jinak vysoký práh bolesti. Pokud v průběhu zákroku cítíte bolest nebo je vám aplikace nepříjemná, aplikuji znecitlivující krém, který ošetřovanou oblast znecitliví.

Péče o tetované linky je velmi jednoduchá, oblast totiž není třeba nijak promazávat. Je pouze nutné udržovat oči v suchu a čistotě, vyhnout se po dobu hojení (tedy cca 7 dní) jejich líčení a používání řasenky. 

Oční linky tetování

Pro jakou metodu se rozhodnout?

Samotnému tetování vždy předchází konzultace, při které společně probereme, jaké jsou možnosti vzhledem k vašemu přirozenému tvaru očí a zejména stavu kůže v oblasti víček. Pokud je například na víčku velké množství kapilár (jemných žilek), nemůžeme tetovat stínované linky, ale oko zvýrazníme pomocí linky v řasové linii.

Pokud však je pleť v pořádku, lze linky krásně vystínovat do ztracena. Tato technika je opravdu populární a po vyhojení vypadá velmi jemně. 

 

I takto krásně můžou vypadat vaše oči